Utwórz konto

Anuluj
X

Search for

O Wavin Arot

Wavin Arot jest częścią grupy Wavin - lidera w produkcji systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych dla budownictwa mieszkaniowego, komercyjnego i infrastrukturalnego.

Wavin Arot

Firma AROT POLSKA Sp. z o.o. jest wiodącym w Polsce producentem rur osłonowych do kabli. Firma powstała 1 kwietnia 1995 roku w Lesznie, gdzie aż do 2013 roku mieściła się jej główna siedziba. Pod koniec 2013 firma zmieniła lokalizację i obecnie mieści się w Buku pod Poznaniem.

Historia

1993 Przedstawiciele szwedzkiej firmy AROT AB, podczas targów budowlanych w Szczecinie, nawiązują współpracę z leszczyńskim przedsiębiorstwem DOMET.
1995 W styczniu zarejestrowana zostaje spółka AROT POLSKA, która 1 kwietnia rozpoczyna działalność. W listopadzie uruchomiona zostaje najnowoczesniejsza w Europie Środkowo - Wschodniej linia do produkcji karbowanych rur osłonowych.
1999 Uroczyste otwarcie nowej siedziby firmy w Lesznie przy ul. Spółdzielczej 2.
2001 1 stycznia 2001 roku AROT POLSKA staje się członkiem międzynarodowego koncernu Wavin.
2002 Wdrożenie systemu zarządzania jakością w zakresie produkcji systemów rur z tworzyw sztucznych zgodnie z wymogami norm ISO 9002 otrzymując certyfikat TUV Management Service GmbH
2003 Wdrożenie systemu zarządzania jakością w zakresie produkcji systemów rur z tworzyw sztucznych zgodnie z wymogami norm ISO 9001 otrzymując certyfikat TUV Management Service GmbH.
2005 Rocznica 10-lecia istnienia firmy AROT POLSKA połączona z obchodami 50-lecia koncernu Wavin
2005 Decyzją kapituły konkursowej uzyskanie tytułu "Przedsiębiorstwo Fair Play"
2013 Przeniesienie siedziby spółki do Buku
2015 Rocznica 20-lecie działalności firmy na rynku rur osłonowych w Polsce

Strona korzysta z plików "cookies". Kontynuowanie przeglądania strony oznacza akceptację naszej polityki dotyczącej "cookies". Zgadzam się
e-mail: Wavin