Utwórz konto

Anuluj
X

Search for

Wielkopolska Sieć Szerokopasmowa

Wiązki Novosplit dostarczają internet mieszkańcom Wielkopolski.

Wielkopolska Sieć Szerokopasmowa to projekt realizowany w całym województwie wielkopolskim, budowany w oparciu o technologię sieci nowej generacji NGA. Zgodnie z założeniami projektu powstanie sieć szkieletowa oraz sieć dystrybucyjna o długości 4500 km.

31 węzłów sieci szkieletowej zostanie zlokalizowanych we wszystkich miastach będących siedzibami powiatów. Oprócz tego powstanie 576 węzłów dystrybucyjnych, w każdej gminie Wielkopolski znajdzie się przynajmniej jeden taki węzeł.

Na potrzeby inwestycji w Wielkopolsce dostarczyliśmy około 800 km wiązek Novosplit 4*12x2,0*UD, 1*14x2,0+3*12x2,0*UD, 1*16x2,0+3*12x2,0*UD, 1*18x1,8+3*12x2,0*UD, 1*18x1,8+4*12x2,0*UD.

Wszystkie wiązki wyposażone są w przewód lokalizacyjny. Zgodnie z wymaganiami specyfikacji technicznej, wiązki te zostały tak zaprojektowane, aby ich szerokość nie przekroczyła 30 mm.

Novosplit jest elastyczną, foliowaną wiązką mikrorur, przeznaczoną do bezpośredniego układania w ziemi. Jej zewnętrzna powłoka jest bardzo widoczna, a dostęp do wiązki rur idealny, co zdecydowanie ułatwia tworzenie odgałęzień w razie konieczności.

Wielkopolska Sieć Szerokopasmowa Wielkopolska Sieć Szerokopasmowa Wielkopolska Sieć Szerokopasmowa Wielkopolska Sieć Szerokopasmowa
Wielkopolska Sieć Szerokopasmowa

Zastosowany system

Strona korzysta z plików "cookies". Kontynuowanie przeglądania strony oznacza akceptację naszej polityki dotyczącej "cookies". Zgadzam się
e-mail: Wavin