Utwórz konto

Anuluj
X

Search for

Rury dzielone A PS, SVA

Rury dzielone oferujemy w wersji gładkościennej. Można wykorzystywać je w najtrudniejszych sytuacjach, nawet w przypadku skrajnie dużych obciążeń oraz do ochrony kabli na przestrzeni otwartej.

Przegląd

Wybór oraz cechy

Średnicę rury należy dobrać odpowiednio do rozmiaru zainstalowanego kabla lub średnicy zewnętrznej uszkodzonej rury. Rury osłonowe są dostarczane w prostych odcinkach. Dostępne są także kolanka dzielone.

Instalacja i łączenie

Montaż rur dzielonych jest łatwy. Wystarczy połączyć dwie połowy na miejscu wykonywania prac. Nie ma konieczności stosowania specjalnych złączek. Dla rur systemu Arot-Most, stosowanych na przestrzeni otwartej, zapewniamy pełną ofertę elementów montażowych.

Co dalej?

Systemy oferowane przez firmę Arot to kompletne rozwiązania. Oprócz osłony kabli elektrycznych obejmują one studzienki niezbędne do obsługi oświetlenia ulicznego i systemów sygnalizacji świetlnej. Zachęcamy do rozmowy z naszymi specjalistami w celu uzyskania dodatkowych informacji o naszych rozwiązaniach.

Strona korzysta z plików "cookies". Kontynuowanie przeglądania strony oznacza akceptację naszej polityki dotyczącej "cookies". Zgadzam się
e-mail: Wavin