Utwórz konto

Anuluj
X

Search for

Rury gładkościenne A, SRS, SRS-G, SRS-GX

Rury gładkościenne firmy Arot są produkowane w różnych średnicach i grubościach ścianek, odpowiednich do wymaganych klas obciążenia, z połączeniami kielichowymi lub do zgrzewania. Gładka wewnętrzna powierzchnia rury ułatwia instalację kabli.

Przegląd

Wybór oraz cechy

Oferujemy pełną gamę średnic rur, odpowiednio do potrzeb konkretnej inwestycji. Identyfikację rur ułatwia zastosowanie różnych ich kolorów. Nasze rury gładkościenne są dostarczane w prostych odcinkach o długościach 6 oraz 12 metrów.

Instalacja

Nasze rury gładkościenne są przeznaczone do układania w wykopach otwartych, lecz dostępne są także wersje przeznaczone do wykonywania przewiertów sterowanych. W ofercie mamy uchwyty dystansowe przyspieszające wykonanie kanalizacji wielootworowych.

Łączenie

Rury gładkościenne firmy Arot (Wavin) można łączyć przez połączenia kielichowe lub przez zgrzewanie. Oferujemy pełną gamę akcesoriów do połączeń kielichowych, kolanka kielichowane oraz studzienki połączeniowe.

Co dalej?

Systemy oferowane przez firmę Arot to kompletne rozwiązania. Oprócz osłony kabli elektrycznych obejmują one studzienki niezbędne do obsługi oświetlenia ulicznego i systemów sygnalizacji świetlnej. Zachęcamy do rozmowy z naszymi specjalistami w celu uzyskania dodatkowych informacji o naszych rozwiązaniach.

Strona korzysta z plików "cookies". Kontynuowanie przeglądania strony oznacza akceptację naszej polityki dotyczącej "cookies". Zgadzam się
e-mail: Wavin