Utwórz konto

Anuluj
X

Search for

Rury karbowane dwuścienne DVK, DVK-T, DVK(H), DVK-T(H),

Arot oferuje dwuścienne rury karbowane w odcinkach prostych w wielu średnicach, w wersji mułoszczelnej jak i w wodoszczelnej. Karbowana ścianka zewnętrzna rury gwarantuje wysoką sztywność obwodową, natomiast gładka ścianka wewnętrzna optymalizuje zaciąganie kabli.

Przegląd

Wybór oraz cechy

Dobierz średnicę i liczbę rur układanych wspólnie odpowiednio do projektu sieci. Nasze rury są produkowane w różnych kolorach, w celu ułatwienia ich identyfikacji. Długość pojedynczej rury zakończonej złączką to 6 metrów.

Instalacja

Rury kanalizacji kablowej firmy Arot mogą być układane z wykorzystaniem wszystkich metod układania w wykopie otwartym. W ofercie mamy też uchwyty dystansowe przyspieszające i ułatwiające wykonywanie kanalizacji wielootworowej.

Łączenie

Zapewniamy złączki w wersji mułoszczelnej i wodoszczelnej. Każdy 6-cio metrowy odcinek rur wyposażony jest w złączkę. Nasz system karbowanych rur dwuściennych obejmuje pełną gamę kolanek, złączek, uszczelek oraz studzienek połączeniowych.

Co dalej?

Systemy oferowane przez firmę Arot to kompletne rozwiązania. Oprócz osłony kabli elektrycznych w sieci obejmują one studzienki niezbędne do obsługi oświetlenia ulicznego i systemów sygnalizacji świetlnej. Zachęcamy do rozmowy z naszymi specjalistami w celu uzyskania dodatkowych informacji o naszych rozwiązaniach.

Strona korzysta z plików "cookies". Kontynuowanie przeglądania strony oznacza akceptację naszej polityki dotyczącej "cookies". Zgadzam się
e-mail: Wavin