Utwórz konto

Anuluj
X

Search for

Rury karbowane dwuścienne DVR

Arot oferuje dwuścienne rury karbowane w kręgach w wielu średnicach. Karbowana ścianka zewnętrzna rury gwarantuje wysoką sztywność obwodową, natomiast lekko pofalowana ścianka wewnętrzna optymalizuje zaciąganie kabli.

Przegląd

Wybór oraz cechy

Dobierz średnicę i liczbę rur układanych wspólnie odpowiednio do projektu sieci. Nasze rury są produkowane w różnych kolorach, w celu ułatwienia ich identyfikacji. Rury dostarczane są w zwojach i wyposażone są w linkę/pilota do przeciągania.

Instalacja

Rury kanalizacji kablowej firmy Arot (Wavin) mogą być układane z wykorzystaniem wszystkich metod układania w wykopie otwartym. W ofercie mamy też uchwyty dystansowe przyspieszające i ułatwiające wykonywanie kanalizacji wielootworowej.

Łączenie

Zapewniamy złączki w wersji mułoszczelnej oraz opcjonalnie wodoszczelnej. Nasz system karbowanych rur dwuściennych w kręgach obejmuje pełną gamę akcesoriów oraz studzienek połączeniowych.

Co dalej?

Systemy oferowane przez firmę Arot to kompletne rozwiązania. Oprócz osłony kabli elektrycznych obejmują one studzienki niezbędne do obsługi oświetlenia ulicznego i systemów sygnalizacji świetlnej. Zachęcamy do rozmowy z naszymi specjalistami w celu uzyskania dodatkowych informacji o naszych rozwiązaniach.

Strona korzysta z plików "cookies". Kontynuowanie przeglądania strony oznacza akceptację naszej polityki dotyczącej "cookies". Zgadzam się
e-mail: Wavin