Utwórz konto

Anuluj
X

Search for

Rury gładkościenne odporne na działanie UV: BE,UV-X, SV, VA, SMR

Rury gładkościenne odporne na działanie UV firmy Arot są produkowane w różnych średnicach i grubościach ścianek z połączeniami kielichowymi lub bez. Gładka wewnętrzna powierzchnia rury ułatwia instalację kabli.

Przegląd

Wybór oraz cechy

Oferujemy pełną gamę średnic rur, odpowiednio do potrzeb konkretnego zadania. Rury standardowo produkowane są w kolorze czarnym. Nasze rury gładkościenne odporne na działanie UV są dostarczane w prostych odcinkach o długościach 2,5m, 6m, a także w kręgach.

Instalacja

Rury gładkościenne odporne na działanie UV są przeznaczone do układania na przestrzeni otwartej. Montaż ich realizowany jest za pomocą dostępnych w naszej ofercie akcesoriów mocujących (obejm, wieszaków, uchwytów).

Łączenie

Rury gładkościenne firmy Arot można łączyć przez połączenia kielichowe lub za pomocą złączek. Oferujemy pełną gamę akcesoriów połączeniowych obejmujących kształtki do połączeń kielichowych. Dla rur podwieszanych systemu Arot-Most, zapewniamy pełną ofertę elementów montażowych.

Co dalej?

Systemy oferowane przez firmę Arot to kompletne rozwiązania. Oprócz osłony kabli elektrycznych obejmują one studzienki niezbędne do obsługi oświetlenia ulicznego i systemów sygnalizacji świetlnej. Zachęcamy do rozmowy z naszymi specjalistami w celu uzyskania dodatkowych informacji o naszych rozwiązaniach.

Strona korzysta z plików "cookies". Kontynuowanie przeglądania strony oznacza akceptację naszej polityki dotyczącej "cookies". Zgadzam się
e-mail: Wavin