Utwórz konto

Anuluj
X

Search for

Mikrorura Novomicro FRLSOH

System Novomicro FRLS0H jest wykonany z materiałów nierozprzestrzeniających ognia, o niskiej emisji dymu i bezhalogenowych. Ten nierozprzestrzeniający ognia system mikrorur posiada optymalną warstwę wewnętrzną umożliwiającą szybką i bezproblemową instalację mikrokabla.

Przegląd

Bezpieczeństwo i wygoda

Mikrorury Novomicro FRLS0H nie rozprzestrzeniają ognia i spełniają wymagania wszystkich obowiązujących przepisów w sprawie bezpieczeństwa w budynkach. Mikrorury tego systemu są koloru białego i są wyposażone w warstwę poślizgową. Są dostarczane na bębnach, w odcinkach o określonej przez klienta optymalnej długości.

Novomicro installation.jpg

Instalacja i łączenie

Mikrorury Novomicro są zazwyczaj układane w korytku kablowym lub mocowane bezpośrednio do ściany. Firma Arot zapewnia wszystkie niezbędne akcesoria. Ich łączenie jest łatwe i niezawodne dzięki zastosowaniu niezawodnych złączek na wcisk i zatyczek Novofit oraz systemów uszczelniających Novoseal.

What's next?

Co dalej?

Zachęcamy do przekazania nam informacji o najtrudniejszych do spełnienia wymaganiach związanych z Państwa inwestycją. Nasi specjaliści są gotowi do udzielenia Państwu pomocy w zakresie projektu, testów oraz doboru najlepszego rozwiązania. Możemy także zorganizować szkolenie techniczne oraz wsparcie w miejscu realizacji prac.

Strona korzysta z plików "cookies". Kontynuowanie przeglądania strony oznacza akceptację naszej polityki dotyczącej "cookies". Zgadzam się
e-mail: Wavin