Utwórz konto

Anuluj
X

Search for

Wiązka Novonet Aerial

Firma Arot dostarcza system Novonet Aerial zgodnie ze specyfikacją klienta. Ten wytrzymały system mikrorur do instalacji napowietrznych obejmuje wszystkie niezbędne akcesoria do zawieszania, mocowania oraz wykonania odgałęzień.

Przegląd

Novonet aeria

Zrobiony na wymiar

System Novonet Aerial łączy mikrorury w konstrukcji o kształcie cyfry 8 zgodnie ze specyfikacją klienta. Jego konfiguracja zależy od wymaganej całkowitej przepustowości oraz typów, rozmiarów oraz liczby kabli montowanych metodą pneumatyczną. Różne kolory mikrorur ułatwiają ich identyfikację.

Novonet aerial installation and connection

Instalacja i łączenie

Wiązki Novonet Aerial są dostarczane na bębnach w odcinkach o określonej przez klienta optymalnej długości. Arot dostarcza wszelkie mocowania do zawieszania oraz zaciski niezbędne do zamocowania wiązek Novonet Aerial na wybranych podporach. Łączenie wiązek również jest łatwe dzięki temu, że dostarczamy wszystkie akcesoria niezbędne do wykonania połączeń i odgałęzień.

What's next?

Co dalej?

Zachęcamy do przekazania nam informacji o najtrudniejszych do spełnienia wymaganiach związanych z Państwa inwestycją. Nasi specjaliści są gotowi do udzielenia Państwu pomocy w zakresie projektu, testów oraz doboru najlepszego rozwiązania. Możemy także zorganizować szkolenie techniczne oraz wsparcie w miejscu realizacji prac.

Strona korzysta z plików "cookies". Kontynuowanie przeglądania strony oznacza akceptację naszej polityki dotyczącej "cookies". Zgadzam się
e-mail: Wavin