Utwórz konto

Anuluj
X

Search for

Mikrorury Novomicro DB

Mikrorury Novomicro DB przeznaczone są do układania bezpośrednio w ziemi. Dzięki dużej wytrzymałości na rozciąganie znajdują zastosowanie przy mechanicznym zaciąganiu do istniejącej lub częściowo zajętej kanalizacji teletechnicznej. Można w nich instalować zarówno wiązki włókien światłowodowych EPFU lub typowe mikrokable światłowodowe.

Przegląd

Zrobiony na wymiar

Arot produkuje mikrorury Novomicro DB zgodnie z zamówieniem. Mikrorury dostępne są w 12-tu kolorach. Standardowo wykonujemy na nich trwały nadruk zawierający nazwę produktu i metraż. Na specjalne życzenie możemy wykonać nadruk indywidualny.

Instalacja

Novomicro DB są dostarczane na bębnach, w odcinkach przyciętych na optymalną długość, w zależności od średnicy. Wewnętrzne żebra wzdłużne oraz warstwa poślizgowa UD lub UF, zapewniają bezproblemowe wdmuchiwanie mikrokabli na duże odległości.

Łączenie

Do łączenia mikrorur Novomicro DB stosujemy złączki Novofit. Zastosowanie odpowiednich grubości ścianek Novomicro DB pozwala je łączyć z odpowiednimi mikrorurami typu Novomicro DI o tych samych średnicach wewnętrznych przy pomocy złączek redukcyjnych.

What's next?

Co dalej?

Zachęcamy do przekazania nam informacji o najtrudniejszych do spełnienia wymaganiach związanych z Państwa inwestycją. Nasi specjaliści są gotowi do udzielenia Państwu pomocy w zakresie projektu, testów oraz doboru najlepszego rozwiązania. Możemy także zorganizować szkolenie techniczne oraz wsparcie w miejscu realizacji prac.

Strona korzysta z plików "cookies". Kontynuowanie przeglądania strony oznacza akceptację naszej polityki dotyczącej "cookies". Zgadzam się
e-mail: Wavin