Utwórz konto

Anuluj
X

Search for

Wiązka Novonet DB

Novonet DB jest wytrzymałym i kompaktowym rozwiązaniem. System Novonet DB zapewnia maksymalną ochronę wiązek mikrorur. Jest zaprojektowany do instalacji podziemnych i uzyskuje optymalną prostoliniowość niezbędną do układania kabli na dużych odległościach.

Przegląd

Made to measure

Zrobiony na wymiar

Wiązka mikrorur z warstwą poślizgową Novonet DB, jest projektowana zgodnie ze specyfikacją klienta. Jej konfiguracja zależy od wymaganej całkowitej przepustowości oraz typów, rozmiarów oraz liczby kabli montowanych metodą pneumatyczną. Kolory wiązek i mikrorur ułatwia ich identyfikację.

Instalacja

Wiązki Novonet DB są dostarczane na bębnach w odcinkach o określonej przez klienta optymalnej długości. Na życzenie klienta wiązki mogą być wyposażone w wbudowany przewód lokalizacyjny. System ten jest odpowiedni do układania wszystkimi metodami: w wykopach, rowach, z użyciem pługoukładacza.

PDC connector

Łączenie

Łączenie i tworzenie odgałęzień w systemie Novonet DB jest szybkie i proste. System ten wykorzystuje zabezpieczające obudowy PDC oraz złączki wciskane Novofit wraz z zatyczkami oraz systemami uszczelniania Novoseal. Okrągły kształt zewnętrzny wiązek umożliwia łatwą instalację oraz zapewnienie wodoszczelnych połączeń.

What’s next?

Co dalej?

Zachęcamy do przekazania nam informacji o najtrudniejszych do spełnienia wymaganiach związanych z Państwa inwestycją. Nasi specjaliści są gotowi do udzielenia Państwu pomocy w zakresie projektu, testów oraz doboru najlepszego rozwiązania. Możemy także zorganizować szkolenie techniczne oraz wsparcie w miejscu realizacji prac.

Strona korzysta z plików "cookies". Kontynuowanie przeglądania strony oznacza akceptację naszej polityki dotyczącej "cookies". Zgadzam się
e-mail: Wavin